Aktualności‎ > ‎

PAKA 2014

opublikowane: 14 sty 2014, 10:03 przez arek rzucidlo   [ zaktualizowane 19 sty 2014, 13:02 przez xc krzysiek ]

Tegoroczna akcja PAKA planowana jest na 26-go stycznia 2014 (niedziela). Rozpoczęcie spotkania w godz. 15:00 - 18:00, w Hali Sportowej Politechniki Rzeszowskie przy ul. Poznańskiej.

Po szczególy dzwonić do Prezesa :) (+48 512 790 716)

Dla niewtajemniczonych choć pewnie już wszyscy wiedzą, Akcja PAKA jest spotkaniem mającym na celu przełożenie SH przed nowym sezonem. Nie podbijamy przekładania SH ponieważ nie mamy takich uprawnień. Oferujemy jedynie koleżeńską pomoc przy składaniu i ew. weryfikacji tego złożenia (kontrolowane rzucenie paczki). Każdy składa na własną odpowiedzialność nawet jeśli ktoś mu w tym pomaga !

Jak sądzę i podczas tej edycji PAKI będzie można przymierzyć się do poszczególnych uprzęży, które przyniosą koledzy.

Uwaga dla tych co pierwszy raz: jeśli macie jakieś problemy ze sprzętem przynieście go. Będzie można posłuchać rad kolegów i dostosować ustawienia, albo po prostu przeglądnąć sprzęt i zaradzić niektórym problemom przed sezonem. Na pewno nikt nikogo nie "spławi".

Jeśli ktoś ma jeszcze propozycje w czym lub czym mógłby pomóc (w kontekście PAKI oczywiście - wskazana umiarkowana fantazja) proszę wpisywać komentarze. 

Kilka PODSTAWOWYCH i WAŻNYCH ustaleń dla uczestników:

  • Pod rygorem nie wpuszczenia na salę obowiązuje OBUWIE SPORTOWE (zamienne) - DOTYCZY WSZYSTKICH OSÓB - nawet towarzyszących !!!
  • Tak jak w poprzednim roku będzie można się podwiesić na uprzęży i symulować rzucenie paki. Ci, którzy chcą się w to bawić -WZIĄĆ KASK (może być jeden na kilka osób). KAŻDY ROBI TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!
  • Niestety, ale ZAKAZ WNOSZENIA I KORZYSTANIA Z NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH - odrobimy kiedy indziej :)
  • BEZPIECZEŃSTWO !!! - Dbamy o swoje, kolegów, żon, koleżanek, kochanek, siostrzenic etc. :),  no i ew. pociech jeśli przyjdą

Dla porządku i orientacji w liczebności grupy proszę wpisywać się w formularzu kto będzie. Jak poprzednio w 2013 będziemy musieli zrobić składkę na opłacenie sali. Planuje się 10 zł/pilota (bez wliczania osób towarzyszących). 

Jest to składka dobrowolna .

Paka 2014

Paka 2014 ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎(Odpowiedzi)‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

Comments